Noord - Limburg

1 september 2025 - Well, Nederland

Lage Mierde 31 augustus  24°

Het is zondag en respecteren de zondagsrust door rustig aan te ontbijten en koffie te drinken. Het is wisselvallig weer, wat buien afgewisseld door zon maar de temperatuur is nog gewoon hoog met 24°
Vanmiddag is er Formule 1 en aansluitend AZ dus met andere woorden: Koos heeft het druk 😅

Well, Limburg  1 september  23°

Vandaag vertrekken we uit Brabant en doen de laatste provincie aan van onze tour door de zuidelijke provincies. Onderweg komen we de vrachtauto's van het formule 1 team van Gasly  en Colapinto die voor Alpine rijden tegen. 

20250901_123052

Na een uurtje strijken we neer op minicamping 'het Wolfsven' in Well, Noord Limburg.
Een kleine camping omringt door groen en in het Nationaal Park Maasduinen. Het sanitair zou een opknapbeurt kunnen gebruiken maar het is schoon en dat is oké. We blijven hier een dag of 5 à 6.
Omdat het vanmorgen bleef spetteren was de luifel niet helemaal droog maar het is zonnig en is hij tijdens het opzetten al bijna droog.

20250901_154254

We doen, als we gesetteld zijn een paar boodschappen in Wanssum en maken het ons gemakkelijk voor de rest van de middag en avond.

Foto’s

3 Reacties

  1. Jacqueline:
    3 september 2025
    Camping Leukermeer in Well was 4 jaar lang toen nog met de kinderen ons vakantie adres
  2. Christiene:
    3 september 2025
    Dat is al een tijdje terug dan 😄
    Het is nu een compleet vakantie resort, ik denk dat je het niet herkend als zodanig.
  3. Jacqueline:
    3 september 2025
    Dat weet ik. Paar jaar geleden waren we in de buurt dus even wezen kijken...herkende alleen de receptie nog haha